Umelý trávnik a jeho trvácnosť

umelý trávnik

Pokiaľ ide o trvácnosť umelého trávnika, je predovšetkým dôležité, aký umelý trávnik si vyberiete. V závislosti od kvality sa totiž vo veľkej miere líši aj trvácnosť umelého trávnika. Keď si budete vyberať umelý trávnik, jeho trvácnosť by mala byť jedným zo základných kritérií, podľa ktorej sa budete rozhodovať. Ak sa totiž rozhodnete pre jeho vybudovanie, určite nechcete takýto trávnik onedlho meniť.

Pokračovať v čítaní “Umelý trávnik a jeho trvácnosť”

Umelé trávniky a športoviská

umelý trávnik

Umelý trávnik je na akékoľvek športovisko veľmi vhodnou alternatívou. Je to najmä z toho dôvodu, že na takýchto miestach je trávnik pomerne namáhaný, a preto bude plocha pôsobiť upravenejšie, ak bude na nej umiestnený umelý trávnik. Taktiež si bude vyžadovať oveľa menšiu údržbu. Na verejné priestranstvá sa používajú väčšinou špecializované trávniky, kým na súkromné pozemky si ľudia doprajú výzorovo podobné trávniky ako je ten prírodný. Vhodné je podľa možnosti zvoliť si čo najkvalitnejší umelý trávnik alebo náš Holandský trávnik, ktorý spĺňa všetky požadované vlastnosti. Holandský trávnik je možné umiestniť na ktorékoľvek športovisko.

Pokračovať v čítaní “Umelé trávniky a športoviská”

Umelý trávnik a jeho inštalácia k bazénu

umelý trávnik

Umelý trávnik k bazénu je bezpochýb jedno z najlepších riešení, aké môžete zabezpečiť. Niekedy sa stáva, že okolie bazéna práve živý trávnik nepraje, zem môže byť vysušená, a preto je umelý trávnik príjemné, pohodlné a estetické riešenie. Nehovoriac o tom, že aj domáci bazén býva čoraz častejšou požiadavkou pri riešení vašich domov. Je skvelé mať možnosť počas teplých mesiacov ponoriť sa do bazéna, ktorý máte priamo na vašej záhrade! Viacero ľudí totiž naozaj preberuje súkromie než preplnené kúpaliská. Hravo si tak môžete zariadiť vašu súkromnú dovolenku priamo u vás na záhrade.

Pokračovať v čítaní “Umelý trávnik a jeho inštalácia k bazénu”

Rozhodnite sa pre vhodný Holandský trávnik

umelý trávnik

Výber Holandského trávnika nebude pre vás nikdy krokom vedľa. Keď si vyberiete náš umelý trávnik, môže rátať s tým, že si zaobstaráte kvalitný luxusný trávnik. Samozrejme, naše trávniky nie sú úplne pre každého, niekomu budú vyhovovať viac ako tým ostatným. Dôvodom je predovšetkým to, že náš trávnik nie je iba klasický umelý trávnik. Vnímame ho viac ako luxusný doplnok a praktickú náhradu živého trávnika pre všetkých, komu to vyhovuje. Tento krásny luxusný trávnik je nepostrádateľným doplnkom na rozličných miestach okolo vášho domu. Prakticky záleží iba na vás, pretože umiestniť sa dá umiestniť úplne všade.

Pokračovať v čítaní “Rozhodnite sa pre vhodný Holandský trávnik”

Benefity Holandského trávnika – veľké porovnanie

umelý trávnik

Nie je umelý trávnik ako umelý trávnik. Túto skutočnosť ste možno už zistili pri pohľade na niektoré lacnejšie tipy umelých trávnikov. Práve takéto trávniky bývajú veľmi skoro opotrebované a časom sa už vlastne na trávnik ani nepodobajú. Je teda na mieste popísať veľmi dôležité detaily a benefity, ktoré robia z Holandského trávnika jeden z najkvalitnejších a najlepších umelých trávnikov na trhu. Určite nechcete, aby váš trávnik stratil veľmi rýchlo farbu či jeho štruktúru. Mohli by ste sa tak veľmi skoro dostať na začiatok a váš umelý trávnik prerábať znovu a znovu.

Pokračovať v čítaní “Benefity Holandského trávnika – veľké porovnanie”

5 výhod Holandského trávnika pre psy

umelý trávnik

Holandský trávnik má množstvo skvelých výhod za každých okolností. Ak však máte psa, čoskoro zistíte, že v tomto prípade je výhod ešte omnoho viac. Veľa zákazníkov, ktorí túžia po umelom trávniku do záhrady alebo umelom trávniku k bazénu majú obavy predovšetkým, ak tiež vlastnia štvornohého priateľa, ktorý sa rád na trávniku hrá. Môžete si však vydýchnuť. V tomto článku vám predstavíme 5 výhod, vďaka ktorým váš Holandský trávnik neohrozí žiadna veselá nálada vášho psieho miláčika.

Pokračovať v čítaní “5 výhod Holandského trávnika pre psy”

Umelý trávnik pre nebytové priestory

umelý trávnik

Umelý trávnik je veľmi populárnou voľbou aj pre rôzne nebytové priestory. Medzi tieto nebytové priestory patria najčastejšie športoviská. Nemusí ísť práve len o futbalové ihriská, ale aj o rôzne iné športoviská na iné druhy športov alebo pre len oddychové zóny, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Práve v tomto druhom prípade je umelý trávnik rovnako populárny ako je to v prípade futbalového ihriska. Do rôznych vonkajších, ale aj vnútorných priestorov a zón voľného času, je práve umelý trávnik veľmi populárnou alternatívou. Deti tu trávia veľa času, lozia, kolenačkujú, a podobne, a takýto umelý trávnik môže ušetriť množstvo starostí.

Pokračovať v čítaní “Umelý trávnik pre nebytové priestory”

Realizácia umelého trávnika

umelý trávnik

Umelý trávnik rastie čoraz viac na popularite, čo je úplne prirodzené. Prémiový trávnik si vyžaduje oveľa nižšiu údržbu, ako je reálny trávnik a okrem toho sa vynikajúco hodí pre vašich domácich miláčikov alebo pre deti. Je teda skutočne ideálnym riešením pre použitie v dome na terase, na záhrade alebo okolo bazéna. To však nie je jeho jediné možné umiestnenie, pretože ho môžete tiež použiť  v kancelárií, v obchodných priestoroch alebo len jednorazovo na firemných akciách a výstavách. Stále viac ľudí si uvedomuje, že počiatočné náklady na umelý trávnik stoja za všetky výsledné výhody.

Pokračovať v čítaní “Realizácia umelého trávnika”

Hlavné využitie umelého trávnika

umelý trávnik

Pýtate sa, aký je hlavný dôvod na to, že sa ľudia rozhodujú v prospech umelého trávnika pred klasickou siatou trávou? Možno by ste sami neverili, ale tých dôvodov je viac než dosť! Čoraz viac ľudí sa rozhoduje pre túto skvelú alternatívu, ktorá je vhodná do záhrady, na terasu, ale aj do iného priestoru – v podstate všade tam, kde chcete, aby váš priestor vyzeral krásne a upravene.

Pokračovať v čítaní “Hlavné využitie umelého trávnika”