0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik do záhrady

Umelý trávnik do záhrady

Záhrada je väčšinou jediné naše miesto, kde si môžeme tvoriť vlastný kus prírody. Ľudia si to patrične užívajú a tešia sa z nej. Napĺňa ich hrdosťou, keď návšteva alebo hostia grilovačky pochvália výsledok ich úsilia. Väčšinou sa ale nájde v každej záhrade náročnejšie miesto, kde sa trávniku nedarí. A preto umelý trávnik do záhrady by mohol byť vhodným riešením. Predzáhradka, kde je komplikovaný prístup, okolie parkoviska, ktoré môže byť zničené, okolie bazéna, kde sa môže tvoriť blato, ihrisko pre detí, miesta pod trampolínou. Svoje si môže spraviť aj milovaný ale nezbedný pes. Zabudnite na vypálené a vysušené fľaky, vyšliapané chodníčky, vyhrabané jamy… Pri chalupách a chatkách je problémom redšia návšteva a slobodu si začíname užívať až po nevyhnutných počiatočných prácach.

Holandský trávnik, ako umelý trávnik do záhrady ponúka praktický doplnok. Jarné a letné odtiene trávnika s výškou vlasu od 25 do 55mm ponúkajú pre každého estetické riešenia podľa vlastnej chuti.

Umelý trávnik do záhrady teda môže byť ideálnou voľbou, ak máte miesta, kde podmienky pre trávnik sú príliš tienisté, vlhké alebo kyslé. Vhodnou alternatívou je aj na silne zaťažované plochy, kde sa zvyčajným nachádza kameň, makadam alebo betón.

Viete si predstaviť záhradnú party na zelenom trávniku v prekrásny novembrový deň bez toho, aby ste sa obávali ako bude vyzerať keď odíde návšteva? Bezpečné, mäkké detské ihrisko bez prachu, blata a burín?5

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.