0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik na ihrisko

Umelý trávnik na ihrisko

Pod pojmom umelý trávnik na ihrisko chápeme domáce aj verejné ihriská,ako aj ihriská v materských a základných školách.

Ihriská sú miestom, kde majú deti uspokojovať svoju túžbu po pohybe. Okrem škôlkarskych a verejných ihriskách už čoraz viac ľudí túži aj doma vybudovať svojim deťom čisté a bezpečné prostredie na hru a zábavu. Umelý trávnik na detské ihrisko môže byť vhodná voľba nielen kvôli schopnosti znášať veľkú záťaž ale aj kvôli mäkkosti a hebkosti. Trávnatá plocha vo dvore môže slúžiť naraz mini futbalovému ihrisku ako aj ako trávnatá plochá na oddych a leňošenie.

Ako v materských škôlkach?

Kým prírodný trávnik môže byť zničený a podklad z lisovanej gumy, či betónových kociek tvrdý, trávniky kolekcie Holandský trávnik môže ponúknuť rodičom a škôlkam celoročne zelený, hebký ale aj nezničiteľný podklad. Mamičky a učiteľky môžu ochrániť deti od prachu, blata ale aj od možných nepríjemných a bolestivých pádov na tvrdých podkladoch. Zvláštnosťou kolekcie Holandského trávnika pre škôlky je to, že ponúka také umelé trávniky, ktoré sú vyhotovené z extra silných vlákien. Vlákien, ktoré vydržia veľmi silné zaťaženie a majú efekt prirodzeného trávnika. Kolekcia obsahuje dokonca časti, vďaka ktorým vieme do trávnika vložiť farebné plochy. Vďaka Multiplay 2.0 vieme vyčariť žlté, oranžové, červené, modré atď miesta.

Silné ale hebké a husté umelé trávniky na detské ihrisko z kolekcie Holandský trávnik neobsahujú žiadne škodlivé látky, sú vhodné pre alergikov a sú šetrné k životnému prostrediu.

Holandský trávnik – viac ako len umelý trávnik pre detské ihrisko.

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.