0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik

Umelý trávnik

Umelý trávnik

je moderný obklad na terasu, balkón, vybetónované či kameňom vyložené plochy a praktický doplnok na ťažké, náročné miesta v okolí domu. Na dvore či v záhrade dokáže pomáhať fyzickým a právnickým osobám riešiť problém s chýbajúcim, zdevastovaným alebo z času na čas nepoužiteľným trávnikom a na spevnených plochách ako terasa či balkón vyčariť atmosféru záhrady.

Vieme, že existujú ľudia, ktorí umelý trávnik odmietajú, lebo nie je prírodný. Pre niekoho ale nie je podstatné z čoho je ten trávnik vyrobený, ale že rieši problémy, je skoro bezúdržbový a keď zakladanie je riešené profesionálne, tak zabezpečí bezstarostnosť na dlhú dobu. Ľudia v okolí domu by mali v prvom rade riešiť problém s prírodným trávnikom a umelý trávnik brať ako praktický doplnok – príbehy ale píšu ľudia.

Umelý trávnik vs. Holandský trávnik

Umelý trávnik je doplnok, kým Holandský trávnik je praktický doplnok s vlastnýdizajnom. Vyzerá ako skutočný trávnik. Rozdiel nájdete v štruktúre, vo vlákne, a v prevedení. Naše trávniky sú kvalitatívne hlavne silné, mäkké a jemné. Veľký dôraz sa kladie na pamäťový efekt vlákien a na to, aby boli zdravie nezávadné, vhodné pre deti, domácich miláčikov a aj pre alergikov.

Naše trávniky sú cenovo skôr prémiové až luxusné. V eshopoch alebo vo veľkých obchodoch si môžu zaobstarať umelý trávnik za podstatne výhodnejšiu cenu. Sú ľudia, ktorým nevadí jednotný design, to, že trávniky sú tkané z jedného typu vlákna a dodržiava sa princíp kvantita na úkor kvality. Nechceme sa súperiť s lacnými trávnikmi vyrobenými v Číne, Indii alebo Turecku. Uznáme, že aj tie riešia problém a majú svoje opodstatnenie. Dokáže ale aj Váš problém vyriešiť lacný trávnik alebo potrebujete niečo viac?

Naše trávniky sú vyrobené v Holandsku z európskych materiálov. Kolekcia na rok 2024 obsahuje od dvoch špikových výrobcov 14 rozličných dizajnových trávnikov. Najrealistickejšie trávniky kolekcie sú vytvorené kombináciou vlákien v rôznych farbách. Je na Vás, aby ste zistili, či má slogan “Viac ako len umelý trávnik” opodstatnenie. Je Holandský trávnik fakt na nerozpoznanie realistický, jemný na dotyk? Zaslúži si prívlastok praktický, prémiový a niektoré typy dokonca luxusný? Podobá sa na obraz prírodného trávnika, ktorý vidíte pred očami na plátne Vášho vedomia?

Realizácia

Naša práca pri realizáciách na kľúč je v niektorých prípadoch vyššia, ako cena iných spoločností. Vieme, že existujú takí, ktorí účtujú menej a v záhradách pokladajú trávnik na narýchlo pripravené základné lôžko. My sa snažíme pokládky na kľúč, keď zákazník výsostne nežiada inak, robiť dôkladne na hrubšie lôžko. Znamená to viac materiálu a viac času. Kým na fixovanie trávnika používajú iní väčšinou len kotviace klince, my keď sa nedohodneme inak staviame a lepíme tak, aby bol trávnik aj po rokoch rovný a bez vlniek. Veríme, že zákazník by s počiatočnou investíciou nemal kúpiť aj problém do budúcna, ktorý by mu navýšil konečnú sumu. Sme však flexibilný. Posledné slovo má vo všetkom zákazník.

Zistite si, či Vám pomôže Holandský trávnik riešiť problém, alebo splniť túžbu. Či je ten, kto Vám ponúkne krásne reprezentatívne, od januára do decembra svieže zelené miesta. Keď už hľadáte, nájdite z Vášho vzácneho času pár minút a spoznajte moderný, trendy obklad ponúkajúci krásu, bezpečnosť, luxus a pôžitok. Zelený obklad, ktorý je na nerozoznanie realistický, jemný na dotyk, nechá Vás zabudnúť na starosti a zbaví problému s blatom, špinou, prachom a fľakmi po chorobách alebo psoch.

Umelý trávnik Kolekcia 2024

Keď Váš problém má vyriešiť jedinečný trávnik, tak ste tu správne. V našej kolekcii ponúkame štandardné, prémiové, luxusné a špeciálne trávniky.

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.