0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Kolekcia Holandský trávnik 2024

Kolekcia Holandský trávnik 2024

Skutočnou výzvou posledných rokoch je vyrobiť taký umelý trávnik, ktorý je taký prirodzený, že je na nerozpoznanie od skutočného trávnika ale je aj veľmi mäkký a odolný. Nakoľko každí sme iní a máme inú predstavu o trávniku, tak aby ste si vedeli vybrať. Kolekcia Holandský trávnik 2024 neponúka Vám trávniky len jednej kolekcie, ale rovno niekoľko.

Kolekcia Holandský trávnik 2024 ponúka

ROYAL GRASS

Royal Grass® – Kráľovná umelých trávnikov.

Kolekcia umelého trávniky Royal Grass® môže používať so súhlasom holandskej kráľovskej rodiny označenie „Royal“ a ako už názov napovedá, je skutočne kráľovská! Umelé trávniky tejto značky vyznačujú maximálnou prirodzenosťou, zároveň úžasne usporiadaným a krásnym vzhľadom, obzvlášť dobrozu kvalitou a odolnosťou.

Royal Grass® vyrába umelé trávniky, ktoré sa v každom detaile podobajú skutočnej tráve už od roku 2003. Vďaka svojej pestrej kolekcii – od bujnej trávy až po krátke, dobre upravené – môže poskytnúť tú najlepšia najprirodzenejší umelý trávnik pre každú plochu.

Ak chcete pre seba to najlepšie, niečo skutočne dokonalé, vyberte si umelý trávnik z kolekcie Royal Grass® – v našej ponuke sú to trávniky Aura, Bloom a Blossom.

GRASS INC

blank

Spoločnosť Grass Inc. vyvíja a vyrába umelý trávnik v 100% európskej kvalite s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v odvetví všívania. Neustálou potrebou inovácií a nekonečnou zvedavosťou na potreby trhu urobil z neho popredného výrobcu najkvalitnejšej umelej trávy v Európe.

Kladie vysoký dôraz na efektívnosť práce, aby mohla ponúknuť čo najlepšie ceny za najkvalitnejšie umelé trávniky vyrobené v Holandsku.

Nižšie sa môžete bližšie zoznámiť s ich kolekciami NATUREAL®, BASIC PLUS®, C-SHAPE®, SUMMUM® a NATURAL DELUXE®

NATUREAL®

blank

Po rokoch skúmania a hľadania sa nám podarili vytvoriť kolekciu, ktorá vo Vás vbudí pocit skutočného trávnika. Pri skúmaní prírodného trávnika sme zistili, že tvar, dĺžka, hrúbka a farba každého stebla je jedinečná. To dáva trávniku prirodzený zjav. Práve táto jedinečnosť je ochrannou známkou kolekcie NatuReal®

Kolekcia Holandský trávnik 2024 ponúka tieto trávniky tejto jedinečnej produktovej rodiny: Intense32, Intense42, Intense52, Extravert45 a Extravert55 obsahujú 2 až 3 rôzne štruktúry vlákien a až 8 rozličných farieb.

Trávniky kolekcie NatuReal® ako aj naše ďalšie trávniky sú vyrobený v Holandsku a vzťahuje na nich 8 ročná záruka. Sú extra silný, extra mäkké, UV rezistentné, neobsahujú ťažké kovy a nebezpečné látky, vyzerajú veľmi prirodzene, sú vhodný pre deti ako aj pre domácich miláčikov. Tieto trávniky sú tkané kombináciou W, C a I vlákien.

BASIC PLUS®

blank

Špeciálna kolekcia Basic Plus® bol vyvinutý preto, aby bol vytvorený taký umelý trávnik, ktorý dosiahne s osvedčenou technológiou najlepšiu možnú kvalitu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti vývoja umelých trávnikov bola naprojektovaná taká konštrukcia, kde vzdialenosti medzi vláknami sú v rovnováhe a trávniky kolekcie disponujú väčšou hustotou vzhľadom k počtu vpichom a výšky vlákien.

Kolekcia Holandský trávnik 2024 ponúka Kolekcia Holandský trávnik 2022 ponúka Wicked Plus a Wellness Plus sú nezávadné na pokožku, nelesknú, neobsahujú olovo ani kadmium a disponujú vynikajúcou úrovňou UV stabilizácie, ktorá ochráni umelý trávnik pred nepriaznivými vplyvmi slnka, dažďa a mrazu. Trávniky sú extra silné, extra mäkké, UV rezistentné, vhodné pre deti či domácich miláčikov a obsahuje vlákna W.

C-SHAPE®

blank

Tajomstvo trávnikov kolekcie C-shape® je , že používajú vlákno tvaru polmesiaca a tiež polymérov najnovšej generácie. Vlákno tvaru C je dvojnásobne pružnejší ako tradičné vlákno, preto je vhodné pre väčšiu záťaž. Naše vlákna C disponujú pamäťovým efektom, vďaka čomu vlákna znovunadobudnú pôvodnú formu.

Trávnik kolekcie C-shape®  Fresco-C je extra silné, UV rezistentné, neobsahuje ťažké kovy a otravné látky, je vhodné pre deti a domácich miláčikov.

SUMMUM®

blank

Našim inžinierom sa podarilo vyvinúť zdokonalovaním extra silného vlákna C nielen silné ale aj mäkké a jemné vlákno, ktorá sa zohrieva dokonca menej, ako pôvodné vlákno. Výsledkom je extra silný, pružný a mäkký umelý trávnik, ktorý je pri väčšej hustote skutočným pokladom. Trávniky tejto kolekcie zjednotia krásne, mäkké vlákna s pružnosťou a trvácnosťou.

Trávnik kolekcie Summum50 je extra silný, veľmi hustý a nečakane príjemný na dotyk. Je nezávadný na pokožku, neobsahuje ťažké kovy a vďaka špeciálnej forme je oveľa pružnejšie ako tradičné trávniky. 

NATURAL DELUXE®

blank

Výzvou dnešných umelých trávnikov je realistický vzhľad výsledného produktu. Kolekcia Natural Deluxe® je jedným z najprirodzenejším na trhu. Nepohrali sme sa len s farbami stebiel, ale k spodnej vrstve sme pridali aj béžové a zelené farby. Vďaka tejto kombinácie sa stáva kolekcia Natural Deluxe® prirodzeným a realistickým, ako skutočnú trávnik. Dnes na trhu je väčšina umelých trávnikov dokonalý, preto umelý a nepravý. V tejto kolekcii sme sa rozhodli, že dáme steblám náhodný a divoký vzhľad.

Trávniky Soft Touch30 a Soft Touch40 sú veľmi podobné pravej tráve.  Vynikajú dobrou odolnosťou, ich vlákna ligocú ako pravá tráva.

blank

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.