0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Kolekcia Holandský trávnik 2023

Kolekcia Holandský trávnik 2023

Skutočnou výzvou posledných rokoch je vyrobiť taký umelý trávnik, ktorý je taký prirodzený, že je na nerozpoznanie od skutočného trávnika ale je aj veľmi mäkký a odolný. Nakoľko každí sme iní a máme inú predstavu o trávniku, tak aby ste si vedeli vybrať. Kolekcia Holandský trávnik 2023 neponúka Vám trávniky len jednej kolekcie, ale rovno niekoľko.

Kolekcia Holandský trávnik 2023 ponúka

NATUREAL®

Po rokoch skúmania a hľadania sa nám podarili vytvoriť kolekciu, ktorá vo Vás vbudí pocit skutočného trávnika. Pri skúmaní prírodného trávnika sme zistili, že tvar, dĺžka, hrúbka a farba každého stebla je jedinečná. To dáva trávniku prirodzený zjav. Práve táto jedinečnosť je ochrannou známkou kolekcie NatuReal®

Kolekcia Holandský trávnik 2022 ponúka tieto trávniky tejto jedinečnej produktovej rodiny: Natural Impressions 35, Natural Impressions 45, Extravert45 a Extravert55 obsahujú 2 až 3 rôzne štruktúry vlákien a až 8 rozličných farieb.

Trávniky kolekcie NatuReal® ako aj naše ďalšie trávniky sú vyrobený v Holandsku a vzťahuje na nich 8 ročná záruka. Sú extra silný, extra mäkké, UV rezistentné, neobsahujú ťažké kovy a nebezpečné látky, vyzerajú veľmi prirodzene, sú vhodný pre deti ako aj pre domácich miláčikov. Tieto trávniky sú tkané kombináciou W, C a I vlákien.

BASIC PLUS®

blank

Špeciálna kolekcia Basic Plus® bol vyvinutý preto, aby bol vytvorený taký umelý trávnik, ktorý dosiahne s osvedčenou technológiou najlepšiu možnú kvalitu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti vývoja umelých trávnikov bola naprojektovaná taká konštrukcia, kde vzdialenosti medzi vláknami sú v rovnováhe a trávniky kolekcie disponujú väčšou hustotou vzhľadom k počtu vpichom a výšky vlákien.

Kolekcia Holandský trávnik 2022 ponúka Kolekcia Holandský trávnik 2022 ponúka Wicked Plus, Grace45 a Wellness Plus sú nezávadné na pokožku, nelesknú, neobsahujú olovo ani kadmium a disponujú vynikajúcou úrovňou UV stabilizácie, ktorá ochráni umelý trávnik pred nepriaznivými vplyvmi slnka, dažďa a mrazu. Trávniky sú extra silné, extra mäkké, UV rezistentné, vhodné pre deti či domácich miláčikov a obsahuje vlákna W.

C-SHAPE®

blank

Tajomstvo trávnikov kolekcie C-shape® je , že používajú vlákno tvaru polmesiaca a tiež polymérov najnovšej generácie. Vlákno tvaru C je dvojnásobne pružnejší ako tradičné vlákno, preto je vhodné pre väčšiu záťaž. Naše vlákna C disponujú pamäťovým efektom, vďaka čomu vlákna znovunadobudnú pôvodnú formu.

Trávniky kolekcie C-shape® Vigo-C, Wise-C a Fresco-C sú extra silné, UV rezistentné, neobsahujú ťažké kovy a otravné látky, sú vhodné pre deti a domácich miláčikov.

ECOSOL-C®

blank

Bol dopyt po vytvorení ekologických produktov, čo nás podnecoval vyvinúť taký trávnik, ktorý obsahuje aj recyklovaný materiál. V spolupráci s najlepšími európskymi výrobcami vlákna sme dali dokopy také vlákno, na prípravu ktorej použijeme na viac ako 80% recyklovaný materiál. Trávniky kolekcie EcoSol-C® obsahujú veľmi silné a husto tkané C vlákna. Sú vyrábané použitím najlepších polymér a najnovších technológií. Sú nezávadné na pokožku, vhodné pre deti či domácich miláčikov, UV rezistentné, majú prirodzenú farbu, neobsahujú ani olovo, ani kadmium, vďaka vláknam tvaru C sú odolnejšie a zohrievajú sa menej. Základná vrstva je špeciálna, nie tvrdá, nepriepustná performovaná čierna, ale mäkkšia, ktorá je priepustná na celej ploche. Vďaka tomu trávnik kolekcie EcoNatural je vhodný trávnik aj pre majiteľov väčších psov.

SUMMUM®

blank

Našim inžinierom sa podarilo vyvinúť zdokonalovaním extra silného vlákna C nielen silné ale aj mäkké a jemné vlákno, ktorá sa zohrieva dokonca menej, ako pôvodné vlákno. Výsledkom je extra silný, pružný a mäkký umelý trávnik, ktorý je pri väčšej hustote skutočným pokladom. Trávniky tejto kolekcie zjednotia krásne, mäkké vlákna s pružnosťou a trvácnosťou.

Trávnik kolekcie Summum50 je extra silný, veľmi hustý a nečakane príjemný na dotyk. Je nezávadný na pokožku, neobsahuje ťažké kovy a vďaka špeciálnej forme je oveľa pružnejšie ako tradičné trávniky. 

ARCTIC®

blank

Kolekcia Holandský trávnik 2023 ponúka produktovú rodinu Arctic® ktorá je najchladnejším objavom odkedy ľudia používajú umelý trávnik. Tradičné umelé trávniky na rozdiel od prírodného trávnika môžu počas horúceho, slnečného dňa prehriať. Nie však trávniky tejto špeciálnej kolekcie. Vlákno je potiahnutý špeciálnym materiálom, ktoré podobne ako prirodzený trávnik absorbuje do seba dažďovú vodu a rosu , ktorú potom postupne odparí počas dňa, keď sa zvýši teplota. Tak drží trávnik chladnejším. Táto technológia je jeden z najvýznamnejších na trhu umelých trávnikov posledného desaťročia.

Trávniky kolekcie – Arctic Touch, Arctic Supreme a Natural Cool sú kombináciou optimálnej výšky a hustého tkania. Obsahujú extra silné a veľmi pružné C-squared vlákna, ktoré zabezpečia trvácnosť, odolnosť a mäkkosť. Nelesknú, majú prirodzený vzhľad, sú príjemné na dotyk a základná vrstva je na celej ploche priepustná, ako pri kolekcii EcoSol-C®

NATURAL DELUXE®

blank

Výzvou dnešných umelých trávnikov je realistický vzhľad výsledného produktu. Kolekcia Natural Deluxe® je jedným z najprirodzenejším na trhu. Nepohrali sme sa len s farbami stebiel, ale k spodnej vrstve sme pridali aj béžové a zelené farby. Vďaka tejto kombinácie sa stáva kolekcia Natural Deluxe® prirodzeným a realistickým, ako skutočnú trávnik. Dnes na trhu je väčšina umelých trávnikov dokonalý, preto umelý a nepravý. V tejto kolekcii sme sa rozhodli, že dáme steblám náhodný a divoký vzhľad.

Trávnik Real 34 obsahuje vlákno formy V, ktorý ponúka viaceré výhody. Tvar V nie je len prirodzený, veľmi podobný pravej tráve, ale má aj dobrú odolnosť, takže vďaka tomu vieme vytvoriť dostatočne dlhé trávniky bez toho, aby to išlo na úkor kvality. Vlákna ligocú ako pravá tráva – krásne, ako hodváb.

Trávniky Bella Vista40, Bella Vista48, sú silné, mäkké trávnikz tkané z viacerých vlákien, UV rezistentné, neobsahujú olovo ani kadmium a vyzerajú veľmi prirodzene. 

blank

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.