0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik na terasu

Umelý trávnik na terasu

Pestovanie živého trávnika na terasách a balkónoch väčšinou ale neprichádza do úvahy. Zvyčajným obkladom na týchto častiach domu je preto kameň, dlažba, drevená- alebo drevoplastová podlaha. Umelý trávnik na terasu to môže čiastočne nahradiť a vytvoriť základ, aby ste tam mohli vybudovať atmosféru záhrady.

Chcete zažiť pocit osvieženia , upokojenia a blízkosť prírody na Vašej terase? Chcete premeniť Váš malý balkón na trávnatú plochu?

Čo dokáže a vydrží Holandský trávnik?

Svieža zelená terasa …alebo pustá, nevyužitá? Holandský trávnik môže byť… základ na vybudovanie atmosféry záhrady. Kávička na zelenej terase? …alebo detský smiech na hebkom ihrisku? …či príjemné miesto na cvičenie. …prípadné pokojný priestor na relax a leňošenie. To je Holandský trávnik – viac ako len umelý trávnik na terasu

Pocit osvieženia, upokojenia a blízkosť prírody Vám môže dodať kvalitný umelý trávnik na terasu. Kolekcia Holandského trávnika Vám dokáže vyčariť luxusnú oáza rovno za oknami Vášho bytu. Nepotrebujete žiadne veľké prípravné práce, celoročne zelený umelý trávnik sa nalepí na vyspádovaný betón, dlažbu alebo pvc fóliu.

Umelý trávnik na terasu a balkóny môže byť ideálnym podkladom na mäkké detské ihrisko, vie príjemne hladkať bosé nohy pri pití raňajšej kávy, dodať čaro detskému bazénu alebo vyčariť základ na vybudovanie záhrady v týchto priestoroch.

Holandský trávnik Vámponúka 15 rozličných trávnikov. Naše kolekcie Natural, NatuReal, Basic Plus, C-square, Ecosol-C obsahujú rozdielne vlákna a štruktúru, vďaka čomu Váš výber nemusí byť zredukovaný len na výšku a hustotu vlákna. Z ponuky Holandského trávnika môžete vybrať taký umelý trávnik, ktorý Vám najviac evokuje prírodný trávnik.

Holandský trávnik – trávnik bez údržby. Viac ako len umelý trávnik na terasu.

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.