0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik k bazénu

Umelý trávnik k bazénu

Domáci bazén sa stáva čoraz častejšie súčasťou našich záhrad. Viacerí ľudia túžia po leňošení pri bazéne a užívať si nielen slnko ale aj vodu. Chcú si užiť luxus bez prachu, blata ako ja čistú, priezračnú vodu a najradšej vedľa nej aj bezchybný zelený trávnik. Svieži, hebký, vábivý a bezchybný zelený koberec. Umelý trávnik k bazénu je čoraz viac rozšírený. Holandský trávnik ponúka nielen zelený, trendy a moderný obklad v okolí bazéna, ale aj bezpečný, čistý, zdravotne nezávadný, realistický a bezúdržbový doplnok do Vašej záhrady.

Starostlivo vybraný umelý trávnik nedovolí, aby ste okolie bazéna mali rozmočený, alebo aby ste zašpinili Váš bazén pri kosení. Bude Vám slúžiť počas celého roka od januára do decembra, zostáva zelený, jemný a 15 minút po letnej búrke bude suchý a bez blata. Stačí už len rozhodnúť, ako naplánovať okolie bazéna. Chcete mať kameň, dlažbu, prirodzený alebo Holandský trávnik? Rozhodnutie je na Vás.

Pozrite si našu kolekciu a predstavte si ako by mohlo vyzerať okolie Vášho bazéna s Holandským trávnikom. Na výber máte 15 typov – kratšie štandardné, ekonomické prémiové s dobrým pomerom kvalita/cena a dokonalé a jedinečné luxusné trávniky.

Holandský trávnik – trávnik bez údržby. Viac ako len umelý trávnik k bazénu

umelý trávnik okolo bazéna

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.