0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Náš umelý trávnik

Náš umelý trávnik

Každý jeden náš umelý trávnik je vyrábaný v Holandsku výlučne z Európskych materiálov. Každý náš umelý trávnik má záruku 8 rokov na stálosť farby a neobsahuje ani olovo, ani kadmium. V kolekcii na rok 2023 nájdete trávniky rozličných rodín, štruktúr a vlákien. Nachádza sa tam umelý trávnik obsahujúce extra silné C a C2 vlákna, realistickejšie V či W. Fajnšmekri tam nájdu trávnik výnimočnej kolekcie NatuReal®, ekologicky zameraní kolekciu EcoSol-C® a kolekcia obsahuje aj najchladnejšie umelé trávniky na trhu, trávniky technologicky jedinečnej kolekcie Arctic®

Každý náš umelý trávnik je výnimočný aj farebne, väčšinou tkaný z viacerých odtieňov zelenej, ale pre lepšiu orientáciu naše umelé trávniky môžeme rozdeliť podľa väčšinového odtieňa na jarný a letný.

Na základe cenovej relácie, ktorá zohľadňuje hlavne objem spotrebovaného materiálu – výšku a k tomu hustotu – naše umelé trávniky delíme na štandardné, prémiové a luxusné.

…ale nech sa predstaví každý jeden náš umelý trávnik sám.

Štandardné trávniky

Wise – prostá elegancia

Umelý trávnik Wise

Som umelý trávnik s jarným odtieňom a dvojfarebným koreňovým systémom obsahujúce silné C vlákna s pamäťovým efektom, ktoré mi majú zabezpečiť dostatočnú mäkkosť ale aj maximálnu pružnosť. Som výnimočne svetlý a dostatočne prirodzený. Moje štýlové farby pripomínajú perfektne udržaný trávnik neskorej jari. Meriam len 25

mm a nepatrím medzi hustejších trávnikov. Dávajú na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV. 

Real 34 – zázrak Stredomoria

blank

Som štýlový, svieži umelý trávnik s letným odtieňom a viacfarebným koreňovým systémom. Som tkaný rafinovane zo silnejších V a jemnejších I vlákien. Vďaka pamäťovému efektu moje vlákna sa dostanú do pôvodnej polohy, nezľahnem a mám dlhšiu životnosť aj v prípade, že na Vašej terase či záhrade položíte na mňa nábytok. Meriam 34mm a je na mňa 8 ročná záruku na farbu a UV.

Natural Impressions 35 – malý elegán

blank

Ked túžiš po neodolateľnej mäkkosti, pružnosti a na sviežu jarnú farbu za dobrú cenu, tak si ma našiel. Patrím do rodiny NatuReal Collection® a jedinečný 3D efekt vytváram vďaka 6 rozličným farbám štruktúry, 3 výškam a kombináciou W a I vlákien. Potrpím na eleganciu a neskutočne realistický vzhľad. Meriam 35mm a výrobca dáva na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV.

Bella Vista40– pohľadný krásavec

Umelý trávnik Bella Vista40 kolekcia Holandský trávnik

Ako sa na mňa pozrieš, upútam Tvoju pozornosť. Dokazujem, že krásu a prirodzený zjav je možné spojiť s mäkkosťou a pružnosťou. Patrím do rodiny Natural Delux Collection®, som tkaný z troch rozličných 40mm dlhých vlákien – extra silných C, veľmi mäkkých W a jemných I. Som vhodný na skoro všetky plochy. 

Wicked – jednoducho čarovný

blank

Som pružný, zároveň štruktúrou mäkký jarný umelý trávnik tkaný z W vlákien výšky 35mm. Vďaka pomeru cena/výkon som bol jeden z najobľúbenejších trávnikov roku 2019. Obsahujem vlákna z dvoch farieb a vďaka technológie ReSoft ponúkam pocit komfortu na dlhú dobu . Moja farba nieje len svieža a špeciálna, ale aj trvácna, k čomu mi dávajú 8 ročnú záruku, ktorá platí aj na UV.

Vigo – zelená kráska

Umelý trávnik Vigo kolekcia Holandský trávnik

Som umelý trávnik s letným odtieňom a dvojfarebným koreňovým systémom obsahujúce silné C vlákna s pamäťovým efektom, ktoré mi majú zabezpečiť dostatočnú silu ako aj maximálnu pružnosť. Som výnimočne silný a celkom prirodzený. Meriam len 25mm a nepatrím medzi hustejších trávnikov. Som vhodný na frekventované plochy ako detské alebo škôlkarské ihriská. Dávajú na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV. 

Exclusívne trávniky

Natural Impressions 45 – dokonalá elegancia

blank

Som o 10mm vyšším bratom Natural Impressions 35. Sme rovnako husté, mäkké a pružné. Keď ale máš radšej vyšší trávnik, tak hľadáš práve mňa. Predpovedajú mi, že z pohľadu cena/výkon budem najobľúbenejším trávnikom kolekcie. Patrím do rodiny NatuReal Collection® a jedinečný 3D efekt vytváram vďaka 6 rozličným farbám štruktúry a 3 výškam vlákien a kombináciou stebiel tvaru W a I.. Naša kolekcia potrpí na eleganciu a neskutočne realistický vzhľad. Výrobca dáva na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV.

Arctic Touch – dotyk chladu

blank

Volám sa Arctic Touch a som uvádzacím modelom kolekcie Arctic®. Meriam 32mm a som dostatočne husto tkaný letný trávnik. Na dotyk som príjemný, šetrný k pokožke, nie som lesklý a ponúkam prirodzený vzhľad. Moja odolnosť kombinovaná so skutočnou mäkkosťou a jedinečná technológia Arctic® Vám ponúka všetko, o čom ste niekedy snívali. Vďaka mojej výnimočnej štruktúre počas veľkých horúčav a priamemu slnku dokážem byť chladnejší oproti tradičným umelým trávnikov o 15-25%. Hovoria, že táto technológia je asi jeden z najvýznamnejších vylepšení na trhu umelých trávnikov tohto desaťročia.

Natural Cool - prirodzený dotyk chladu

Umelý trávnik Natural Cool

Moja nižšia, len 36mm-vá výška dvoch typov vlákna, extra silného C a jemného I kombinovaná hustejším tkaním spája odolnosť s jemnosťou. Spojením s jedinečnou technológia Arctic®   Vám ponúkam všetko, po čom túžite. Vďaka dvom typom vlákien vyzerám dosť realisticky na to, aby som „oklamal“ návštevu, ale som aj dostatočne odolný voči náladám stredných a väčších plemien domácich miláčikov. Ponúkam v jednom chlad, odolnosť a prirodzenosť.

Eco Natural – kráľovský poklad psíčkárov

Umelýtrávnik Eco Natural

Hovoria, že som veľmi dobrým priateľom psov. Zaslúžim si to pomenovanie, lebo ponúkam pocit takého luxusu pre nich a ich majiteľov, čo ste doteraz nevedeli ani predstaviť. Som vernejší, prirodzenejší umelý trávnik ako všetko predtým, a vďaka silným vláknam a technológie C-Shape pružný a nadmieru odolný, vďaka vlákien I zas prirodzeným. Aj moja farba je odlišná – sýtejšia zelená, teplejšia, tmavšia. Ponúkam Vám dokonalú letnú atmosféru na každý deň v roku. Predstavte si hustú, zarosenú lúku na začiatku leta, ako vietor pohladí 40mm-vé steblá tráv plné života. So mnou sa to môže stať realitou aj u Vás.

Mega Natural – blízkosť prírody

Umelý trávnik Mega Natural

Som jedinečný jarný trávnik, ktorý prekoná všetky Vaše očakávania. Hovoria, že som najviac prirodzený vďaka tomu, že som tkaný zo štyroch rozličných 45mm-vých vlákien viacerých odtieňov – extra silným C, mäkkým W, jemným I a pohľadným  diamantovým.  Som ďalším trávnikom z kolekcie, ktorý má vynikajúci pomer cena/výkon. Nie som len hodvábne mäkký ale aj dokonale prirodzený. Som dokonalá voľba na terasy aj pre menej vyťažené miesta okolo domu. Netvorí sa na mňa kaluž, dobre prepúšťam vodu a 15 minút po búrke môžem byť už suchý a pripravený slúžiť.

Fresco – čerstvá sviežosť

blank

Hovoria, že som stelesnená krása a pôvab. Som jednoducho dokonalýl hustejší a vyzretejší ako môj mladší braček Finci. Moje 35mm-vé vlákna nie sú len silné a mäkké vďaka tvaru C, ale aj veľmi dekoratívne. Patrím medzi najsilnejšie umelé trávniky kolekcie, nielen vďaka vláknam, ale aj hustote tkania a koreňovému systému, preto na mňa kľudne môžete položiť bazén alebo záhradný nábytok. Nemusíte sa báť, moje vlákna sú pamäťové. Kvôli mäkkosti som obľúbeným podkladom domácich detských ihrísk ako aj rušnej terasy. Z hľadiska farby patrím medzi jarné trávniky a výrobca dáva na mňa 8 ročnú záruku na UV.

Bella Vista48 - veľkolepý zázrak

Umelý trávnik Bella Vista48_2

Držím sa toho, že každý má nárok na kvapku luxusu. Nechajte, aby som Vám premenil terasu alebo časť dvora na rajskú záhradu. Môžem byť dokonalá voľba pre každého. Som tkaný z troch rozličných 48mm dlhých vlákien – extra silných C, veľmi mäkkých W a jemných I. Moje silné vlákna sú na dotyk veľmi hodvábne a na moju výšku 48mm som aj dosť realistický trávnik. Moja živá ale predsa veľmi prirodzená farba a pamäťové vlákna zabraňujúce zaľahnutiu. Ponúkam Vám nielen pocit skutočného luxusu, ale aj záruku spokojnosti.

Extravert45– trávny koberec Vašich snov

Umelý trávnik Ectravert45

Som presne taký, akého si predstavujete vo Vašich snov dokonalý trávny koberec. Na dotyk neskutočne príjemný a hustý, taký, akým sa stane živý trávnik po dlhoročnej, ťažkej práci. Neskutočná mäkkosť a celistvosť ma robí nielen prirodzeným na vzhľad, ale mi dáva záruku aj na dlhšiu životnosť. Moje NatuReal® vlákna výšky 45mm sú jemné, ale zaujímavo ma dopĺňali aj z vlákien jemnejších, čo ma robí jedinečným. Nie som trávnik zo skorej jari po prvých koseniach, kde všetky steblá trávy stoja v pozore s rovnakou výškou. Som olivovozelený, farbou letný, keď už trávnik nerastie na povel. Keď už leto – tak samozrejme mám aj svoje “suchšie” miesta. Mám dvojfarebný koreňový systém a “suché” steblá do mňa dotkali fakt veľmi chutne.

Grace45 - zážitok na každý deň

Umelý trávnik Grace45

Som najjemnejší z kolekcie. Som tkaný z extra jemných tenkých vlákien výšky 45mm. Keď sa ma dotkneš, hneď sa zaľúbiš do mňa. Farbou som olivovozelený. Patrím do kolekcie Basic Plus a som určený pre menej frekventované plochy.

Luxusné trávniky

Extravert55 - luxusná elegancia

Umelý trávnik Extravert55

Luxus a eleganciu v mene mám právom. Vytváram pocit luxusu a som nesmierne elegantný. V mojich prirodzene vytvorených NatuReal vláknach výšky 55mm dokonale splýva rozprávková mäkkosť, jemnosť a pružnosť. Keď môj o 10mm nižší súrodenec sa chváli, že je trávnikom akého si predstavujete vo Vašich snov dokonalý trávny koberec – tak ja som jeho vyšší level. Na dotyk takisto neskutočne príjemný, hustý a vďaka vyššej výške o niečo mäkší. Farbou som olivovozelený, odtieňom skôr letný, keď už trávnik nerastie na povel.  Do môjho dvojfarebný koreňového systému tie “suché” steblá dotkali fakt veľmi chutne.

Arctic Supreme – najchladnejší trávnik na trhu

blank

Patrím do kolekcie Arctic® a moje vlákna sú potiahnutý špeciálnym materiálom, ktoré podobne ako prirodzený trávnik stiahnu do seba dažďovú vodu a nočnú rosu, ktorú potom postupne odparia počas celého dňa. Vďaka tomu vylepšeniu ani počas horúcich letných dní sa neprehrejem tak, ako umelé trávniky. Podľa intenzity slnka moja teplota môže byť nižšia oproti tradičným umelým trávnikov o 15-25%.
Hovoria, že táto technológia je asi jeden z najvýznamnejších vylepšení na trhu umelých trávnikov tohto desaťročia. Moja výška 40mm je jeden z najpopulárnejších v ponuke. Moju dlhovekosť zabezpečí kombinácia tejto optimálnej výšky a hustého tkania, ktorý mi dožičia aj bohatý a náročný vzhľad. Patrím k letným trávnikom, popri tom, že som chladný, som aj dostatočne pružný, elegantný, príjemný na dotyk a vyzerám vynikajúco. Pozor teda na mňa! Kde sa objavím priťahujem žiarlivých susedov!

Wellness – očarujúci luxus

blank

Keď zo všetkého chcete len to najlepšie, našli ste ma. Som perzským kobercom medzi umelými trávnikmi. Keď Vás moja jarná farba a veľmi husto tkané vlákna jednotnej výšky 40mm očaria, na zistenie toho väčšinou stačí už len jeden jediný dotyki. Moje vlákna sú vyhotovené technológiou ReSoft, ktorá mi garantuje, že zostanem silný a trvácny ale na dotyk aj neodolateľne jemný. Som obľúbeným podkladom okolia domácich bazénov, kde hladkám bosé nohy a vďaka pamäťovým vláknam dlhodobo znesiem lehátko či záhradný nábytok.

Katana – Prirodzená elegancia

blank

Zaslúžim si to pomenovanie, lebo vytváram taký pocit luxusu, ktorú ste ešte nezažili. V mojich NatuReal vláknach väčšinou výšky 55mm dokonale splýva rozprávková mäkkosť, extrémne silná nosná vrstva, pružnosť a samozrejme prirodzené vystupovanie. Som bujný umelý trávnik tkaný z vlákien viacerých výšok a farieb. Som jednoducho Natural. Výrobca dáva na mňa 8 ročnú záruku na UV.

Summum50 - stelesnená dokonalosť

Umelý trávnik Summum50

Som trávnikom viacerých „naj“. Myslím si, že som najelegantnejším trávnikom, ktorého inžinieri kedysi vytvorili. S 50mm-vou výškou patrím medzi najvyššie trávniky. Inžinieri vo mne skĺbili extra hustotu, extra silu a nesmiernu jemnosť. Hoci ma vyrobili len z jedného typu vlákna, dokázali  aby som vyzeral tak prirodzene, ako ozajstný trávnik. Pri mojej výške vďaka hustote špeciálnych silných vlákien som nesmierne hebký, pružný a mäkký. Moje vlákna siedmych odtieňov strednozelenej farby majú pamäťový efekt, hrany vlákien mám zaoblené a vďaka používanie mäkkých polymér som tvorený aj pre hladkanie bosých nôh. Som ozajstný luxusný výrobok – vizuálne ale aj na dotyk.

Ďalej naša kolekcia obsahuje trávniky na športoviská a detské ihriská vrátane špeciálnych trávnikov, ktoré nepotrebujú výplň. Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.

Exclusívne trávniky

Exclusívne trávniky

Wicked – náš umelý trávnik, ktorý je jednoducho čarovný

Sem vložte text nadpisu