0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Náš umelý trávnik

Náš umelý trávnik

Každý jeden náš umelý trávnik je vyrábaný v Holandsku výlučne z Európskych materiálov. Každý náš umelý trávnik má záruku 8 alebo 15 rokov na stálosť farby a UV rezistenciu. Trávniky neobsahujú ťažké kovy – ani olovo, ani kadmium. V kolekcii na rok 2024 nájdete trávniky rozličných rodín, štruktúr a vlákien. Nachádza sa tam umelý trávnik obsahujúce extra silné C a C2 vlákna, realistickejšie V či W. 

Každý náš umelý trávnik je výnimočný aj farebne, väčšinou tkaný z viacerých odtieňov zelenej, ale pre lepšiu orientáciu naše umelé trávniky môžeme rozdeliť podľa väčšinového odtieňa na jarný a letný.

Na základe cenovej relácie, ktorá zohľadňuje hlavne objem spotrebovaného materiálu – výšku a k tomu hustotu – naše umelé trávniky delíme na štandardné, prémiové a luxusné.

…ale nech sa predstaví každý jeden náš umelý trávnik sám.

Štandardné trávniky

Wise – prostá elegancia

Som umelý trávnik s jarným odtieňom a dvojfarebným koreňovým systémom obsahujúce silné C vlákna s pamäťovým efektom, ktoré mi majú zabezpečiť dostatočnú mäkkosť ale aj maximálnu pružnosť. Som výnimočne svetlý a dostatočne prirodzený. Moje štýlové farby pripomínajú perfektne udržaný trávnik neskorej jari. Meriam len 25mm a nepatrím medzi hustejších trávnikov. Dávajú na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV. 

Soft Touch30 – malý elegán

blank

Ked túžiš po odolnom. pružnom a krátkom trávniku, ktorá je dostatočne realistická, tak si ma našiel. Som tmavší letný trávnik, patrím do rodiny Natural Deluxe® a jedinečný 3D efekt vytváram vďaka rozličným farbám štruktúry a kombináciou W a I vlákien. Potrpím na eleganciu a neskutočne realistický vzhľad. Meriam 30mm a výrobca dáva na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV.

Wicked – jednoducho čarovný

blank

Som pružný, zároveň štruktúrou mäkký jarný umelý trávnik tkaný z W vlákien výšky 35mm. Vďaka pomeru cena/výkon som som jeden z najobľúbenejších trávnikov. Obsahujem vlákna z dvoch farieb a vďaka technológie ReSoft ponúkam pocit komfortu na dlhú dobu . Moja farba nieje len svieža a špeciálna, ale aj trvácna, k čomu mi dávajú 8 ročnú záruku, ktorá platí aj na UV.

Intense32 – zelená kráska

Umelý trávnik Intense32

Som umelý trávnik s letným odtieňom a dvojfarebným koreňovým systémom obsahujúce väčšinou pružné W vlákna s pamäťovým efektom, ktoré mi majú zabezpečiť dostatočnú silu ako aj maximálnu pružnosť. Som výnimočne silný a k tomu na moju výšku aj celkom prirodzený. Meriam 32mm a patrím medzi hustejších trávnikov. Som vhodný na frekventované plochy ako detské alebo škôlkarské ihriská, ale kamarátim sa aj so psami. Dávajú na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV.

Prémiové trávniky

Soft Touch40 – dokonalá elegancia

blank

Som umelý trávnik s letným odtieňom a dvojfarebným koreňovým systémom obsahujúce väčšinou pružné W vlákna s pamäťovým efektom, ktoré mi majú zabezpečiť dostatočnú silu ako aj maximálnu pružnosť. Som výnimočne silný a k tomu na moju výšku aj celkom prirodzený. Meriam 32mm a patrím medzi hustejších trávnikov. Som vhodný na frekventované plochy ako detské alebo škôlkarské ihriská, ale kamarátim sa aj so psami. Dávajú na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV.

Intense42 - lesk smaragdu

Umelý trávnik Intense42

Volám sa Intense42, a hádate správne, meriam 42mm. Som tmavší, patrím medzi letné trávniky, na dotyk som príjemný, šetrný k pokožke a k vôli výške mojich vlákien ponúkam fakt prirodzený vzhľad.  Moja odolnosť kombinovaná so skutočnou mäkkosťou a jedinečná technológia Vám ponúka všetko, o čom ste niekedy snívali. 

Fresco – skrytá húževnatosť

Umelý trávnik Fresco

Hovoria, že som stelesnená krása a pôvab. Som jednoducho dokonalýl hustejší a vyzretejší ako môj mladší braček Finci. Moje 35mm-vé vlákna nie sú len silné a mäkké vďaka tvaru C, ale aj veľmi dekoratívne. Patrím medzi najsilnejšie umelé trávniky kolekcie, nielen vďaka vláknam, ale aj hustote tkania a koreňovému systému, preto na mňa kľudne môžete položiť bazén alebo záhradný nábytok. Nemusíte sa báť, moje vlákna sú pamäťové. Kvôli mäkkosti som obľúbeným podkladom domácich detských ihrísk ako aj rušnej terasy. Z hľadiska farby patrím medzi jarné trávniky a výrobca dáva na mňa 8 ročnú záruku na UV.

Extravert45– trávny koberec Vašich snov

umelý trávnik Extravert45

Som presne taký, akého si predstavujete vo Vašich snov dokonalý trávny koberec. Na dotyk neskutočne príjemný a hustý, taký, akým sa stane živý trávnik po dlhoročnej, ťažkej práci. Neskutočná mäkkosť a celistvosť ma robí nielen prirodzeným na vzhľad, ale mi dáva záruku aj na dlhšiu životnosť. Moje NatuReal® vlákna výšky 45mm sú jemné, ale zaujímavo ma dopĺňali aj z vlákien jemnejších, čo ma robí jedinečným. Nie som trávnik zo skorej jari po prvých koseniach, kde všetky steblá trávy stoja v pozore s rovnakou výškou. Som olivovozelený, farbou letný, keď už trávnik nerastie na povel. Keď už leto – tak samozrejme mám aj svoje “suchšie” miesta. Mám dvojfarebný koreňový systém a “suché” steblá do mňa dotkali fakt veľmi chutne.

Intense52 - čistý lesk smaragdu

Umelý trávnik Intense52

Som najvyšším členom našej rodiny Intense. Keď niekomu páčia „vyššíiea štíhlejšie“, tak tak zabodujem. Kvôli mojej tmavšej farbe si myslím, že vynikám skôr na tmavších miestach. Moje dlhšie pružné W vlákna s pamäťovým efektom mi zabezpečujú dostatočnú silu, aj maximálnu pružnosť, ale nie na každodenné použitie. Meriam 52mm a patrím medzi najvyšších trávnikov. Dávajú na mňa 8 ročnú záruku na farbu a UV.

Aura - osviežujúca jednoduchosť

Umelý trávnik Aura

Som na 100% ekologický trávnik od Royal Grass. Moja spodná nosná vrstva ako aj vlákna sú spracované z toho istého základného materiálu. Znamená to, že po následnom spracovaní zo mňa môžu vytvoriť znovu taký istý umelý trávnik.  Patrím, medzi nižšie trávniky. Moje vlákna sú len 30mm-vé, ale dostatočne husté, pružné a jemné. Vyzerám ako usporiadaný prírodný trávnik čerstvo po kosení. Moju sviežu svetlú farbu zbadajú okoloidúci už z väčšej diaľky. Ľahko upútam Vašu pozornosť. S pieskovou výplňou som vhodný na všetky typy plôch – pod trampolínu, na detské ihriská, na plochy slúžiace väčším plemenám psov; bez výplne zas aj na balkóny či terasy.  Výrobca Royal Grass® dáva na moju farebnú stálosť a UV rezidenciu záruku až 15 rokov.

Luxusné trávniky

Extravert55 - luxusná elegancia

Umelý trávnik Extravert55

Luxus a eleganciu v mene mám právom. Vytváram pocit luxusu a som nesmierne elegantný. V mojich prirodzene vytvorených NatuReal vláknach výšky 55mm dokonale splýva rozprávková mäkkosť, jemnosť a pružnosť. Keď môj o 10mm nižší súrodenec sa chváli, že je trávnikom akého si predstavujete vo Vašich snov dokonalý trávny koberec – tak ja som jeho vyšší level. Na dotyk takisto neskutočne príjemný, hustý a vďaka vyššej výške o niečo mäkší. Farbou som olivovozelený, odtieňom skôr letný, keď už trávnik nerastie na povel.  Do môjho dvojfarebný koreňového systému tie “suché” steblá dotkali fakt veľmi chutne.

Bloom - bujná prirodzenosť

Umelý trávnik Bloom

Môj prirodzený a bujný vzhľad ma dostáva do pozície, že ma už ani nerozpoznáte od prirodzeného trávnika. Moje širšie vlákna sú vytvarované do prirodzeného tvaru, ktorú vhodne podporuje hustá koreňová zóna, aby som bol dlhodobo silný a vyrovnaný. Som vhodný na všetky typy plôch.

…A ešte niečo. Som na 100% ekologický. Spodná nosná vrstva a moje vlákna sú spracované z toho istého materiálu. Znamená to, že po následnom spracovaní zo mňa môžu vytvoriť znovu taký istý umelý trávnik. Výrobca Royal Grass® dáva na farebnú stálosť a UV rezidenciu záruku až 15 rokov.

Wellness – očarujúci luxus

Umelý trávnik Wellness

Keď zo všetkého chcete len to najlepšie, našli ste ma. Som perzským kobercom medzi umelými trávnikmi. Keď Vás moja jarná farba a veľmi husto tkané vlákna jednotnej výšky 40mm očaria, na zistenie toho väčšinou stačí už len jeden jediný dotyki. Moje vlákna sú vyhotovené technológiou ReSoft, ktorá mi garantuje, že zostanem silný a trvácny ale na dotyk aj neodolateľne jemný. Som obľúbeným podkladom okolia domácich bazénov, kde hladkám bosé nohy a vďaka pamäťovým vláknam dlhodobo znesiem lehátko či záhradný nábytok.

Blossom – Prirodzená elegancia

Umelý trávnik Blossom

Zaslúžim si to pomenovanie, lebo vytváram taký pocit luxusu, ktorú ste ešte nezažili. V mojich ReaDY „V“ vláknach väčšinou výšky 52mm dokonale splýva rozprávková mäkkosť, sila, pružnosť a samozrejme prirodzené vystupovanie. Moje vlákna sú jemnejšie, ako vlákna trávnika Bloom, sú tkané zo živších odtieňov zelenej, preto, aj keď sme od rovnakého výrobcu vyzerám pôvabnejšie. Som elegantný fešný umelý trávnik. Výrobca Royal Grass dáva na mňa 15 ročnú záruku na UV. 

Summum50 - stelesnená dokonalosť

Umelý trávnik Summum50

Som trávnikom viacerých „naj“. Myslím si, že som najelegantnejším trávnikom, ktorého inžinieri kedysi vytvorili. S 50mm-vou výškou patrím medzi najvyššie trávniky. Inžinieri vo mne skĺbili extra hustotu, extra silu a nesmiernu jemnosť. Hoci ma vyrobili len z jedného typu vlákna, dokázali  aby som vyzeral tak prirodzene, ako ozajstný trávnik. Pri mojej výške vďaka hustote špeciálnych silných vlákien som nesmierne hebký, pružný a mäkký. Moje vlákna siedmych odtieňov strednozelenej farby majú pamäťový efekt, hrany vlákien mám zaoblené a vďaka používanie mäkkých polymér som tvorený aj pre hladkanie bosých nôh. Som ozajstný luxusný výrobok – vizuálne ale aj na dotyk.

Ďalej naša kolekcia obsahuje trávniky na športoviská a detské ihriská vrátane špeciálnych trávnikov, ktoré nepotrebujú výplň. Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.

Exclusívne trávniky

Exclusívne trávniky

Wicked – náš umelý trávnik, ktorý je jednoducho čarovný

Sem vložte text nadpisu