0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik pre psy

Umelý trávnik pre psy

Pes je verným, láskavým a milým priateľom. Skôr či neskôr aj plnohodnotným členom rodiny. Hraje s deťmi a pomáha dospelým. Nie vždy tak, ako si to predstavujeme – niekedy si zahrá na záhradníka, inokedy si vyvedie iné huncútsvo – ale jedno je isté, vždy si to myslí v dobrom a úprimne. Väčšinou ale pes a krásny trávnik neidú ruka v rukáve. Hrabe, ciká, vybeháva chodníčky. Na jar a neskoršiu jeseň premení niektoré miesta na blato ale tie spokojné oči! Holandský trávnik preto ponúka aj kvalitný umelý trávnik pre psy. Dáva Vám možnosť premeniť časť dvora na celoročne zelený a bezchybný trávnik. Na trávnik, ktorý vydrží tie huncútstva menších aj väčších plemien. Trávnik, ktorý neprehrabú, nevycikajú a nevybehajú.

Do kolekcie pre rok 2024 sme pridali k trávnikov so silnejšími vláknami, ktoré sú tiež vhodné pre domácich miláčikov aj špeciálne vyvinuté umelé trávniky vhodné pre psov väčších plemien, ktoré disponujú väčšou prepúšťacou schopnosťou a zároveň silným ale aj dostatočne hebkým vláknom.

Máme radi psov a psy majú radi Holandský trávnik. S Holandský trávnikom zabudnite na slovné spojenie “pes alebo trávnik”. Vyberte si umelý trávnik pre psy! V našej kolekciách nájdete špeciálne odolné trávniky s veľmi silnými vláknami, ktoré sú vhodné pre potreby majiteľov väčších psov a tiež trávniky so špeciálnou spodnou časťou, ktorá prepúšťa nielen dažďovú vodu, ale aj moč cez celú plochu.

Pes alebo trávnik? Tento trávnik však zbožňujú. Raz to stačí dobre spraviť potom už len užívať od januára do decembra. Máme radi psov. Doprajeme im aj výber. Holandský trávnik – trávnik aj pre psov. Viac ako len umelý trávnik.

Máte otázky? Napíšte a informujte sa.