0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Umelý trávnik a jeho inštalácia k bazénu

Umelý trávnik k bazénu je bezpochýb jedno z najlepších riešení, aké môžete zabezpečiť. Niekedy sa stáva, že okolie bazéna práve živý trávnik nepraje, zem môže byť vysušená, a preto je umelý trávnik príjemné, pohodlné a estetické riešenie. Nehovoriac o tom, že aj domáci bazén býva čoraz častejšou požiadavkou pri riešení vašich domov. Je skvelé mať možnosť počas teplých mesiacov ponoriť sa do bazéna, ktorý máte priamo na vašej záhrade! Viacero ľudí totiž naozaj preberuje súkromie než preplnené kúpaliská. Hravo si tak môžete zariadiť vašu súkromnú dovolenku priamo u vás na záhrade.

Dôležité kritérium však tiež je, aby ste si toto pohodlie užívali bez prachu a hlavne blata, ktoré vzniká predovšetkým pri kombinácií s vodou. Ak totiž máte priezračnú vodu a pri nej zelený koberec, je to skutočný raj na zemi. Preto ľudia skutočne nachádzajú veľkú výhodu v umiestnení umelého trávnika pri bazéne. Holandský trávnik ponúka nielen zelený, trendy a moderný obklad v okolí bazéna, ale aj bezpečný, čistý, zdravotne nezávadný, realistický a bezúdržbový doplnok do vašej záhrady.

Ďalší veľký benefit je aj to, že si rovnako nezašpiníte svoj bazén, a to napríklad pri kosení. Umelý zostáva zelený, jemný a 15 minút po letnej búrke bude suchý a bez blata.

Ak chcete mať takýto trávnik priamo pri vašom bazéne, je potrebné zohľadniť niekoľko dôležitých faktorov. Medzi ne patrí aj to, že je lepšie a pohodlnejšie vybrať umelý koberec s jemnejšími vláknami. Ten bude príjemnejší na dotyk aj na oddych. Zároveň vyzerá pri bazéne veľmi pekne a prirodzene.

Čo je tiež dobré zvážiť je to, že by chemikálie a čistenie bazéna mohli živý trávnik znehodnotiť. To sa vám však pri umelom trávniku nestane. Ak sa rozhodnete zainvestovať a vyberiete si luxusný trávnik, bude vám aj pri bazéne slúžiť mnoho rokov.  Sme si istí, že to bude jedna z vašich najlepších investícií!

Zdieľať článok:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email