0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

Benefity Holandského trávnika – veľké porovnanie

Nie je umelý trávnik ako umelý trávnik. Túto skutočnosť ste možno už zistili pri pohľade na niektoré lacnejšie tipy umelých trávnikov. Práve takéto trávniky bývajú veľmi skoro opotrebované a časom sa už vlastne na trávnik ani nepodobajú. Je teda na mieste popísať veľmi dôležité detaily a benefity, ktoré robia z Holandského trávnika jeden z najkvalitnejších a najlepších umelých trávnikov na trhu. Určite nechcete, aby váš trávnik stratil veľmi rýchlo farbu či jeho štruktúru. Mohli by ste sa tak veľmi skoro dostať na začiatok a váš umelý trávnik prerábať znovu a znovu.

Umelý trávnik – cena

Jeden z rozdielov medzi Holandským trávnikom a klasickým umelým trávnikom je, pochopiteľne, v cene. Prémiová Holandský trávnik je luxusný umelý trávnik, vďaka ktorému zabezpečíte, že vaša záhrada bude vyzerať vždy v perfektnom stave. A to určite chcete. Stáva sa, že kým do domu zainvestujete veľké množstvo peňazí, na záhradu ostáva už menšia časť rozpočtu, ale v skutočnosti je to jedna z prvých vecí, ktorú je možné pri pohľade na váš dom vidieť.

Ďalším veľkým benefitom je životnosť Holandského trávnika. Tá je v porovnaní s inými trávnikmi dokonca niekoľkonásobná a takýto trávnik vám môže vydržať 10 až 15 rokov. Keď sa budete rozhodovať pre umelý trávnik, treba si vybrať naozaj správne.

Rozdiel je tiež vo vzhľade samotných stebiel. Niektoré umelé trávniky pôsobia na pohľad ešte umelejšie než iné. Prečo je to tak? Rozdiel je v technológií a výrobe. Väčšina umelých trávnikov vzniká ako jedno vlákno. Znamená to, že majú jeden odtieň a jednu výšku a práve to prispieva k ich umelému vzhľadu. To je mnohokrát ešte viac vidno s odstupom času, keď vlákna stratia svoju hustotu a pevnosť. Samozrejme, aj v kolekcii Holandských kobercov nájdete trávniky, ktoré majú súmerné vlákno. Avšak väčšinou naši zákazníci vyžadujú trávniky, ktoré sú viac prirodzené. Steblá našich umelých trávnikov majú rôznu šírku, v niektorých prípadoch aj viac výšok za sebou a tiež viac odtieňov zelenej. Dokonca v  niektorých kolekciách nájdete viac typov vlákien v jednom produkte. Preto je Holandský trávnik iný a vďaka jeho dizajnu pôsobí viac prirodzene. Za vznikom Holanských trávnikov je tiež množstvo technológií a výskumov, ktoré mu umožňujú prinášať na trh veľa noviniek. Ako je, napríklad, kolekcia Arctic – najchladnejší umelý trávnik na trhu, ktorý získava vďaka povlaku, ktorý dokáže zadržať rosu, dážď a postupne ich uvoľňovať cez deň tak, aby chladil.

Samozrejme, že Holandský trávnik tiež myslí na to, aby si mal zákazník z čoho vyberať. Práve preto v kolekciách nájdete trávniky, ktoré majú extra silné vlákno pre silné zaťaženie alebo, napríklad, veľmi jemné vlákna pre deti. V portfóliu je aj umelý trávnik z recyklovaného materiálu, pre všetkých milovníkov ekologických riešení. A čo by ste povedali na chladný trávnik so špeciálnym povlakom?

V neposlednom rade je Holandský trávnik na rozdiel od klasického umelého trávnika praktický doplnok s vlastným dizajnom. Nie je to iba doplnok. Vyzerá naozaj ako skutočný trávnik, žiadny umelý koberec. Rozdiel je možné vidieť v štruktúre, vo vlákne a aj v jeho prevedení. Obrovský dôraz sa kladie na pamäťový efekt vlákien a na to, aby boli zdraviu nezávadné a vhodné pre deti, alergikov, ale aj domácich maznáčikov.

Kým pri iných umelých trávnikoch by ste svoju kúpu mohli ľutovať veľmi skoro, pri Holandskom trávniku si budete absolútne istý, že ste si vybrali to najlepšie, čo sa na trhu vybrať dalo.

Zdieľať článok:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email