0948 864 700

Po - Pia: 800 - 1800

5 výhod Holandského trávnika pre psy

Holandský trávnik má množstvo skvelých výhod za každých okolností. Ak však máte psa, čoskoro zistíte, že v tomto prípade je výhod ešte omnoho viac. Veľa zákazníkov, ktorí túžia po umelom trávniku do záhrady alebo umelom trávniku k bazénu majú obavy predovšetkým, ak tiež vlastnia štvornohého priateľa, ktorý sa rád na trávniku hrá. Môžete si však vydýchnuť. V tomto článku vám predstavíme 5 výhod, vďaka ktorým váš Holandský trávnik neohrozí žiadna veselá nálada vášho psieho miláčika.

  1. Vysokokvalitné trávniky s extra silnými vláknami

Pri vytváraní kolekcie našich umelých trávnikov sme mysleli aj na psíčkarov. Tí totiž v spojitosti s trávnikom majú o niečo odlišné predstavy ako ktokoľvek iný. Pre túto skupinu sme vytvorili umelé trávniky s extra silným vláknami, ktoré majú iné vlastnosti než tie ostatné. Sú špeciálne prispôsobené správaniu aj potrebám psa.

  • Odolnosť trávnika

Všetci vieme, že psík rád na záhrade hrabe, vybeháva chodníčky alebo robí ďalšiu neplechu. Naše kolekcie zahŕňajú umelé trávniky na terasu či záhradu, ktoré sú špeciálne odolné s veľmi silnými vláknami špeciálne navrhnutými pre potreby majiteľov malých či väčších psov. Trávniky majú špeciálnu spodnú časť, ktorá prepúšťa dažďovú vodu, ale aj moč cez celú plochu.

  • Umelý trávnik stačí spraviť raz a vydrží vám dlhý čas

Pri mnohých menej kvalitných trávnikoch v kombinácií so psíkmi sa stáva, že aj keď vyzerá trávnik chvíľu dobre, časom sa veľmi opotrebuje a vy ste znovu na začiatku. Náš Luxusný trávnik nainštalujete raz a budete sa z neho tešiť po celý rok, každý rok.

  • Záruka 8 rokov

Každý z našich luxusných trávnikov ná záruku 8 rokov na stálosť farby a UV. Avšak neobsahuje ani olovo a ani kadmium. Ako sme už spomínali, naše trávniky majú extra silné C a C2 vlákna či realistickejšie V a W vlákna. Tu je na mieste spomenúť ešte rozdiel medzi jednotlivými vláknami. Pre veľké plemená je vhodné vlákno C, pre menšie zase aj CV2 a W. Pre najmenšie, ktoré takmer nehrabú, môžete zvážiť aj vlákno V.

  • Variabilita

V našej kolekcii máme viaceré trávniky, ktoré sú určené špeciálne pre psov. Majú silné, husté, ale aj mäkké vlákna. Pri výbere je vhodné zvážiť hlavne povahu psíka a jeho veľkosť, aby ste vybrali umelý trávnik, ktorý zohľadňuje jeho aj vaše potreby.

Už vidíte, že v našom prípade môžete naozaj zabudnúť na slovné spojenie: Pes alebo trávnik a zmeniť ho na Luxusný trávnik a pes. Vyberte si kvalitný umelý trávnik pre psy a realita prekoná vaše očakávania. Navyše, záhrada bude vyzerať presne tak, ako si ju predstavujete. A to predovšetkým vďaka tomu, že naše trávniky sú už psíkami overené.

Zdieľať článok:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email