Umelý trávnik na ihrisko

Pod pojmom umelý trávnik na ihrisko chápeme domáce aj verejné ihriská,ako aj ihriská v materských a základných školách. 

Ihriská sú miestom, kde majú deti uspokojovať svoju túžbu po pohybe. Okrem škôlkarskych a verejných ihriskách už čoraz viac ľudí túži aj doma vybudovať svojim deťom čisté a bezpečné prostredie na hru a zábavu. Umelý trávnik na detské ihrisko môže byť vhodná voľba nielen kvôli schopnosti znášať veľkú záťaž ale aj kvôli mäkkosti a hebkosti. Trávnatá plocha vo dvore môže slúžiť naraz mini futbalovému ihrisku ako aj ako trávnatá plochá na oddych a leňošenie.

Ako v materských škôlkach?

Kým prírodný trávnik môže byť zničený a podklad z lisovanej gumy, či betónových kociek tvrdý, trávniky kolekcie Holandský trávnik môže ponúknuť rodičom a škôlkam celoročne zelený, hebký ale aj nezničiteľný podklad. Mamičky a učiteľky môžu ochrániť deti od prachu, blata ale aj od možných nepríjemných a bolestivých pádov na tvrdých podkladoch. Zvláštnosťou kolekcie Holandského trávnika pre škôlky je to, že ponúka také umelé trávniky, ktoré sú vyhotovené z extra silných vlákien. Vlákien, ktoré vydržia veľmi silné zaťaženie a majú efekt prirodzeného trávnika. Kolekcia obsahuje dokonca časti, vďaka ktorým vieme do trávnika vložiť farebné plochy. Vďaka Multiplay 2.0 vieme vyčariť žlté, oranžové, červené, modré atď miesta.

Silné ale hebké a husté umelé trávniky na detské ihrisko z kolekcie Holandský trávnik neobsahujú žiadne škodlivé látky, sú vhodné pre alergikov a sú šetrné k životnému prostrediu.

Holandský trávnik – viac ako len umelý trávnik pre detské ihrisko.

umelý trávnik na ihrisko
Domáce športové ihrisko
umelý trávnik na ihrisko
Materská škola
umelý trávnik na ihrisko
Základná škola
umelý trávnik na ihrisko
umelý trávnik na ihrisko

Ďalej <<Umelý trávnik k bazénu>>